http://www.zoofirma.ru/

Заказ обратного звонка

Нажаль, зараз не робочий час. Залиште свій номер телефону. Ми зателефонуюмо Вам у зручний для Вас час!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

З 1.06.2018р. в лабораторії ТОВ «Гентріс ЛТД» виконується пакетне дослідження «Андрофлор скрін®», прайсова ціна 670 грн.

«Андрофлор скрін®» - це комплексний метод оцінки біоценозу урогенітального тракту чоловіків шляхом ПЛР у режимі реального часу із кількісним визначенням мікробного навантаження, порівняно із нормо- флорою, ідентифікацією абсолютних бактеріальних патогенів.

«Андрофлор скрін®» – це:

  • ● ідентифікація збудників, що передаються статевим шляхом : Mycoplasma genitalium, Trichmonas vaginalis, Neisseria gonorrhoeae, Chlamydia trachomatis. Якісний аналіз. Чутливість методу: 1000 копій/мл;
  • ● контроль якості взяття біоматеріалу (кількісна оцінка геномної ДНК людини) для забезпечення ідентифікації внутрішньоклітинних бактерій;
  • ● оцінка кількості нормофлори Staphylococcus spp., Streptococcus spp. Corynebacterium spp. та транзиторної мікрофлори: Lactobacillus spp.
  • ● аналіз умовно-патогенних мікроорганізмів, що можуть бути присутніми у сечостатевому тракті чоловіків і викликати інфекційно-запальні процеси сечостатевої системи: Gardnerella vaginalis, Ureaplasma urealyticum, Ureaplasma parvum, Mycoplasma hominis,  Enterobacteriaceae/Enterococcus spp.

Candida spp.; Чутливість визначення умовно-патогенної мікрофлори: 4000 копій/мл.

  • ● визначення етіології інфекційного процесу;
  • ● можливість призначення виправданого об’єму терапії;
  • ● можливість проведення динамічних спостережень та контролю виліковності пацієнта.

Лабораторні дослідження

Лабораторні дослідження – обов’язкова частина медичного обстеження. Без результатів аналізів, визначення причини захворювання практично неможливе.

При виконанні досліджень ми використовуємо тільки високоякісні реактиви та сучасні методики.  Все це є запорукою отримання достовірного і точного результату.  Наша лабораторія пропонує значний перелік досліджень, що надають можливість пацієнтам об’єктивно оцінити стан свого здоров’я.  Від інших існуючих лабораторій нас вигідно відрізняє місцеве розташування, швидкість і якість проведення аналізів, індивідуальний підхід до кожного клієнта – дорослого і дитини, готовність йти назустріч  в питаннях термінів виконання і вартості досліджень.  Ми відносимося із турботою до кожного пацієнта, прагнемо до надання послуг такої якості, щоб у кожного з них виникало бажання рекомендувати нашу лабораторію своїм близьким і знайомим. В «Гентріс ЛТД» працює згуртований колектив висококваліфікованих фахівців, серед яких два доктори наук; досвідчені лаборанти із 15-ти річним стажем, що постійно оновлюють свої знання і навички, проходять державні і міжнародні стажування.  Достовірні і якісні результати лабораторних досліджень забезпечуються наявністю сучасного високотехнологічного обладнання, дотриманням вимог існуючої ліцензії і лабораторної акредитації. «Гентріс ЛТД» - це відповідальність і впевненість у результаті, дбайливе ставлення до кожного пацієнта.  Завжди працюємо з турботою про Ваше здоров’я.  Дякуємо, що довіряєте нам найцінніше!

Наші партнери

doctor

Контакти

mapвул.О.Бідного, 2. Полтава. 36000

map+38(0532) 57-12-73

map+38(066) 877-24-88

Ми на карті